Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim

Kierownik Zespołu: kurator specjalista Renata Szerszonowicz pokój nr 4
tel. +48 83 313 31 61
Pełni dyżur w dniach: poniedziałki, środy, czwartki 
e-mail: renata.szerszonowicz@radzyn.sr.gov.pl

Sekretariat II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w sprawach Rodzinnych i Nieletnich:starszy sekretarz sądowy Stanisław Dzida
pokój nr 19
Przyjmuje interesantów:w godzinach 7:30 – 15:30   
tel.: +48 83 313 31 60
fax: +48 83 313 31 60
e-mail: kurator2@radzyn.sr.gov.pl


Kuratorzy zawodowi rodzinni  pełnią dyżury w godzinach 8:30 – 15:00

starszy kurator zawodowy Piotr Gorecki
pełni dyżur: poniedziałek, środa pokój 7
tel. +48 83 313 31 63
piotr.gorecki@radzyn.sr.gov.pl

starszy kurator zawodowy Agnieszka Grymuza
pełni dyżur: wtorek, czwartek pokój 7
tel. +48 83 313 31 07
agnieszka.grymuza@radzyn.sr.gov.pl

kurator zawodowy Bogumiła Kot
pełni dyżur: środa, piątek pokój 7
tel. +48 83 313 31 63
bogumila.kot@radzyn.sr.gov.pl

kurator zawodowy Katarzyna Kozaczuk-Furtak
pełni dyżur: poniedziałek, czwartek pokój 6
tel. +48 83 313 31 62
e-mail: katarzyna.furtak@radzyn.sr.gov.pl

starszy kurator zawodowy Iwona Kublicka
pełni dyżur: środa, piątek pokój 6
tel. +48 83 313 31 62
e-mail: iwona.kublicka@radzyn.sr.gov.pl

kurator specjalista Małgorzata Świderska
pełni dyżur: poniedziałek, środa pokój 5
tel. +48 83 313 30 47
e-mail: malgorzata.swiderska@radzyn.sr.gov.pl

kurator specjalista Michał Oziembło
pełni dyżur: wtorek, piątek pokój 5
tel. +48 83 313 30  47
e-mail: michal.oziemblo@radzyn.sr.gov.pl

starszy kurator zawodowy Emilia Prokopiuk
pełni dyżur: wtorek, piatek pokój 10
tel. +48 83 313 31 74
e-mail: emilia.prokopiuk@radzyn.sr.gov.pl

kurator zawodowy Żaneta Krawczyk
pełni dyżur: wtorek, czwartek pokój 7
tel. +48 83 313 31 07
e-mail: zaneta.krawczyk@radzyn.sr.gov.pl

Metadane

Data wytworzenia : 06.02.2017
Data publikacji : 16.06.2014
Data modyfikacji : 13.04.2022
Podmiot udostępniający informację:
Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Renata Szerszonowicz II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w sprawach Rodzinnych i Nieletnich
Osoba udostępniająca informację:
Wojciech Przychodzki Oddział Administracyjny
Osoba modyfikująca informację:
Marek Skomorowski

Opcje strony

do góry